close

Уживання тютюну розпочалося в Європі наприкінці XV століття, після повернення з Америки учасників другої експедиції Колумба (1496 р.). Насіння цієї рослини, яку індіанці називали «кохоба», привіз іспанський чернець Роман Пано. Спершу тютюн вирощували в Іспанії як декоративну рослину. Перший опис звичаю курити тютюн належить іспанському мандрівникові Гонзало-Ернандесу де Ов’єдо, який у своїй книжці «Про звичаї жителів Америки» (1535 р.) писав: «Індіанці, які живуть на острові Гіспаньйола, мають дуже шкідливий звичай. Вони вдихають у себе через ніс дим, що утворюється від спалювання трави, схожої своїми властивостями до блекоти, і стають від цього п’яними. Звичай цей вони називають табако... Цю траву вони цінують дуже високо й вирощують її в садах».
 

Європа заздрісно спостерігал ... Читати далі »


Свого часу вирішального значення в цьому, як і в поширенні різних хвороб, таких, наприклад, як туберкульоз, надавали виключно спадковості, схильності. Проте, цей погляд був, по-перше, необгрунтованим науково і, по-друге, шкідливим практично, бо обеззброював медицину в боротьбі з такими захворюваннями: спадковість розглядали як якийсь фатум, що тяжіє над людиною. Проте вже й на той час передові представники медицини розуміли важливу роль соціальних умов у розвитку будь-яких так званих «виразок» суспільства. Як справедливо зазначав А. Коровій, «основні фактори алкоголізму носять не приватний характер, а загальний, соціальний, будучи за своєю суттю втіленням алкогольних забобонів і звичаїв у родинному, шкільному й суспільному житті, створюючи таким чином питний настрій у всього населення, який в окремих людей переходить в особистий алкоголізм». А спадковість, на його думку, «визначає собою індивіду ... Читати далі »


Зміст алкоголізму як явища далеко не вичерпується визначенням, яке дав йому автор цього терміна шведський лікар і суспільний діяч М. Гусс: «Сукупність хворобливих змін, що відбуваються в організмі під впливом вживання спиртних напоїв». Алкоголізм — проблема не тільки медична.
 

Спиртні напої відомі з глибокої давнини. Спершу їх вживали переважно в країнах, де вирощують виноград. Проте з розвитком нових способів добування алкоголю з різної сировини, з удосконаленням технології, вони поширилися по всьому світу й стали загально доступними, перетворившись на один з найбільш активно вживаних продуктів.
 

Етиловий алкоголь — речовина досить простої будови з класу спиртів, до якого, крім ньо ... Читати далі »